Producent akcesoriów do ekspozycji – co Dabew oferuje sklepom?

Sposób ułożenia towarów w sklepie nie jest przypadkowy. Towary w sklepach są tak eksponowane, by klienci od razu zwracali na nie uwagę – dobra ekspozycja zwiększa atrakcyjność towaru, buduje rozpoznawalność danej marki i oczywiście zachęca do robienia zakupów. Jakie akcesoria pomogą w tym zadaniu?

Jak skutecznie eksponować swoje towary?

Towary ułożone byle jak, trzymane w kartonach albo bezpośrednio na podłodze, raczej nie robią dobrego wrażenia na kupujących, dlatego sklepy starają się tak zaaranżować swoją przestrzeń żeby zachęcać klientów do częstszych wizyt i większych zakupów. Starannie przygotowana wystawa i przestrzeń handlowa sprawia, że towary wydają się być lepszej jakości i więcej osób je ogląda, a to prowadzi do zwiększenia sprzedaży.

Rodzaj ekspozycji zależy od typu towaru, bo inaczej prezentuje się ubrania, a inaczej sprzęt gospodarstwa domowego, drogie wina czy elektronarzędzia. Dabew oferuje swoim klientom szeroki wybór akcesoriów do ekspozycji – zamówić można regały, wieszaki, stojaki, szafki, uchwyty czy zabezpieczające relingi. Meble do ekspozycji są robione na indywidualne zamówienie, dlatego dużo łatwiej dopasować je do reszty wystroju wnętrza i sprzedawanego asortymentu.

 

Staranne wykonanie i elegancki design

Wygląd sklepowego wyposażenia wpływa na odbiór towarów, więc nawet najlepszej jakości produkt, jeśli zostanie umieszczony na zniszczonym wieszaku, nie skusi tylu klientów co elegancko zaaranżowana ekspozycja. Akcesoria dostarczane przez Dabew są produkowane z wysokiej klasy materiałów, zgodnie z najnowszymi technologiami i trendami, dzięki czemu możliwe jest zaprezentowanie dowolnego towaru w wyjątkowo atrakcyjny sposób.

Akcesoria ekspozycyjne produkowane przez DABEW mają jeszcze dodatkową zaletę – można zmieniać ich wygląd stosując ozdobne panele z najmodniejszych materiałów w dowolnych kolorach. System regałów uzupełniają zestawy wieszaków i uchwytów – nie są one montowane na stałe, więc kiedy zmienia się ekspozycja, wystarczy zmodyfikować ustawienie poszczególnych elementów.

Akcesoria do ekspozycji są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami, dzięki użyciu powłok z farby proszkowej, cynkowaniu czy chromowaniu. Wyroby Dabew cechuje bardzo wysoka powtarzalność, więc niezależnie od wielkości zamówienia, wszystkie akcesoria wyglądają dokładnie tak samo i idealnie pasują do siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + 3 =